Eczacılık ve İlaç Derneği olarak Anadolu Üniversitesi Eczacılık Fakültesi ve Kosgeb ( Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı ) ile ortaklaşa yürüttüğümüz çalışmalar neticesinde taraflar arasında imzalanan protokole bağlı olarak;
Anadolu Üniversitesi Eczacılık Fakültesi 5. Sınıf öğrencilerinden 90 kişilik "Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi" alacak öğrenci listeleri belli olmuştur.
Eczacılık ve İlaç Derneği olarak organizasyonunu yürüttüğümüz Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi ile ilgili daha önce grup listelerini yayınlamıştık.
İlgili duyuruyu sosyal medya ve dernek sayfamızdan duyurmamıza rağmen eğitimden geç haberdar olan bazı son sınıf öğrencilerinin mağduriyet yaşaması üzerine konu dekanlıkla müzakere edilmiştir.
Görüşme sonucunda 5. sınıf öğrencilerin bu yıl mezun olacak olması nedeniyle bu fırsattan bir kez yararlanma hakkı bulunduğu ve diğer sınıfların gelecek yıl da bu fırsattan yararlanabileceği sonucuna varılarak listeler yeniden güncellenmiştir.
Son durumda 87 kişilik total kontenjan içinde 80 katılımcı 5. sınıf öğrencilerden, 7 katılımcı 4. sınıf öğrencilerden seçilmiştir. ( Kayıt sırası da göz önünde bulundurularak )
Bu ani değişiklik konusunda mevcut nedenleri de göz önünde bulundurarak gerekli anlayışı göstereceğinizi umut ediyor, diğer etkinliklerimizde bir arada olmayı arzu ediyoruz.
Güncel eğitim listemiz şu şekildedir:
1.Grup:
1. Ahmet Erdem Kolukısa
2. Abdurrahman Bulut
3. Mahsum Şimşek
4. Fırat Çicihan
5. Nebahat Su
6. Hakan Altuntaş
7. Emre Uslu
8. Ali Osman Kut
9. Duygu Nurgül Yıldız
10. Hür Diren Dağ
11. Tevfik Yekşun
12. Merve Kani
13. Özge Müjde
14. Ömer Arslan
15. Veli Öztürk
16. Ceren Kaya
17. İnci Meltem Metintürk
18. Kamil İrfan Kılınç
19. Merve Canalp
20. Zeynel Abidin Özdemir
21. Ahmet Caymaz
22. Ozan Onur Yüksek
23. Onur Ayrancı
24. Enes Bal
25. Selin Akçın
26. Büşra Solak
27. Cemil Duran
28. Derya Osmaniye
29. Diyar Şirin
2.Grup:
1. Asım Şişman
2. Metin Erkan
3. Duygu Kara
4. Feride Kübra Biçer
5. İ. Çağla Kesgin
6. Nagihan Akkaş
7. Büşra Korkut
8. Huriye Sarıkaya
9. Ayten Öztürk
10. Büşra Gün
11. Erkam Mahmud Altundağ
12. Ratip Burak Özkul
13. Emrah Ceylan
14. Kübra Yavuz
15. Ayşe Yılmaz
16. Ufuk Kır
17. İnci Gül Sahilli
18. Begüm Dermenci
19. Hatice Albuz
20. Ahsen Elif Bayşu
21. Emetullah Oluğ
22. Abdullah Burak Karaduman
23. Yunus Bozdemir
24. Emine Merve Güngör
25. Ceren Delioğlu
26. Ayşenur Uygun
27. Esma Yanar
28. Aslı Adalı
29. Buket Karapınar
3.Grup:
1. İzettin Öz
2. Gözde Görmüş
3. Cankız Mina Ardıç
4. Begüm Başoğlu
5. Mine Sidal
6. Zeynep Cemre Garip
7. Lütfi Çetin
8. Serhat Değer
9. Fuat Sidar
10. Ali Çelik
11. Çağıtan Türksel
12. Ahmet İlhan
13. Ömer Kaydı
14. Üsame Aktepe
15. Serap Kandemir
16. Zafer Ceylan
17. Fatma Cansu Dikmen
18. Zeynep Oraloğlu
19. Neşe Çetin
20. Anıl Ata
21. Tuğçe Biliroğlu
22. Hande Arıkan
23. Melek Cebeci
24. Reyhan Toprak
25. Gonca Öztürk
26. Mustafa Burak Barbaros
27. Pınar Kısa
28. Zümrüt Koçak
29. Duygu Yeşim Kurt
NOT:
*5. Sınıf ibaresi kullanırken bu yıl mezun olma krtiteri baz alınmıştır. -*Grubunu değiştirmek isteyenlerin kendi aralarında anlaşıp sonucu tarafımıza iletmelerini rica ederiz.